Tehniskā informācija

 

Konstrukcijas

Mēs piedāvājam grīdas dēļus un parketu dažādās dimensijās un trijos dažādos konstruktīvajos izpildījumos: masīvkoka, divslāņu un trīsslāņu. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko konstrukciju un izmērus atkarībā no pielietojuma un Jūsu vēlmēm.

Masīvkoka grīdas dēļi

Biezums: 16 un 21 mm

Platums:  125; 145; 160 un 180 mm

Garums:  īsie no 600 līdz 1200 mm, garie no 1200 līdz 3000 mm

Divslāņu grīdas dēļi

Divslāņu dēļi sastāv no cietkoka virskārtas un īpaša bērza saplākšna parketam, kas nodrošina izcilu grīdas dēļu stabilitāti un labu siltumvadītspēju. Tādēļ šis grīdas ir  piemērotas apsidāmajām un dzesējamajām grīdām. Uz siltajām betona grīdām ieteicams klāt 12mm vai 16 mm biezus divslāņu dēļus.

Biezums: 12mm (3+9); 16mm (4+12)

Platums: 125;

Garums: īsie no 600 līdz 1400 mm, garie no 1400 līdz 3000mm

Trīsslāņu grīdas dēļi

Trīslāņu grīdas dēļi izgatavoti no cietkoka virskārtas , bērza saplākšņa vidējās kārtas un lapu koka vai skuju koka apakškārtas. Šī konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti platajiem dēļiem. Dēļus ar biezumu no 21 mm arī var klāt uz lāgām, kuru solis ir mazāks par 410 mm.

Biezums: 16 un 21 mm

Platums: 200; 220; 240;270;300; 360; 390

Garums: īsie no 600 līdz 1400 mm, garie no 1400 līdz 3000mm

 

Koku sugas

Lielākā daļa mūsu dēļu izgatavoti no Eiropas ozola. Izgatavojam dēļus arī no oša, lapegles, kļavas un eksotiskajām koku sugām, kā : Āfrijas riekstkoks, tīkkoks un citas.

Šķirojums 

Lai Jūs varētu izvēleties sev piemērotāko grīdu no viendabīga raksta un toņa līdz  rakstainam dēlim ar vilņainu tekstūru, zariem un plaisām, kas piedod grīdai neatkārtojamu senatnīgu izskatu, dēļus šķirojam sešās grupās, atkarībā no koksnes raksta, toņa un zarainības.

Premium
Natur
Classic
Country
Wild
Rustic

Precīzs dēļu šķirojuma apraksts atrodams šeit: (lepjupielādējams PDF dokuments)

Virsmas apdare

Faktūra

Piedāvājam dažādu veidu virsmas faktūras atkarībā no produkta veida. Jums ir iespēja pasūtīt īpašu virsmas tekstūtu pēc Jūsu vēlmēm.

Standarta vismas faktūru veidi ir:

Viegli strukturēta virsma

Strukturēta virsma

Dziļi strukturēta virsma,

Gludi slīpēta virsma.

Aizsargkārta

Lielākā daļa no mūsu produktiem ir apstrādāta ar oksidatīvajām eļļām un cietvo vasku. Šis apdares veids ļauj grīdu viegli kopt un nepieciešamības gadījumā paša spēkiem atjaunot aizsargājošo slāni, uzklājot cietā vaska kārtu

 

Ieklāšana

Lai koka grīda Jums labi kalpotu, ļoti būtiski ir to pareizi ieklāt. Īpaša vērība jāpievērš: grīdas pareizai transportēšanai un uzglabāšanai, klimatam telpā, pareizai pamatgrīdas sagatavošanai, rūpīgai ieklāšanai izmantojot pareizu tehnoloģiju un materiālus.

 

Ar grīdas ieklāšanas instrukciju varat iepazīties šeit: ( lejupielādējams PDF dokuments)